Firma DIRECT FIRE & SECURITY powstała w 2010 roku, podstawy jej działalności i doświadczenia sięgają kilkunastu lat wstecz.

Biorąc pod uwagę dynamikę i rozwój branży systemów zabezpieczeń oraz nieustannie rosnące wymagania rynku, chcieliśmy stworzyć przedsiębiorstwo, które będzie w stanie zapewnić Państwu kompleksową realizację oraz obsługę. Dzięki naszemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego Klienta udało nam się zdobyć zaufanie wielu firm, dzięki czemu zajmujemy wysokie pozycje w rankingach branży systemów zabezpieczeń w Polsce.

Wszystkie oferty staramy się tworzyć w oparciu o najnowocześniejsze produkty dostępne na rynku polskim, a także zagranicznym. Każda oferta jest tworzona ściśle pod wymagania inwestorów, z uwzględnieniem doboru najlepszej wersji sprzętowej dla danej inwestycji oraz przy zachowaniu jak najbardziej korzystnych warunków finansowych. W zakres naszej działalności wchodzą również usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Zapewniamy stałą konserwację obiektów, w których realizowaliśmy inwestycje oraz pozostałych obiektów, w których zostały zainstalowane systemy zabezpieczeń.

Doświadczenie zdobyte przy realizacji poprzednich inwestycji pożytkujemy przy realizacji każdego kolejnego projektu. W kolejnych latach chcielibyśmy rozwijać się poprzez szkolenia, zdobywanie nowych umiejętności a także poszerzenie działalności o inwestycje na rynkach europejskich.

Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi usługami.

 

Poznajmy się bliżej:

Sebastian Olszewski
(+48) 517 960 517
Adrian Pawlak
Dyrektor ds. realizacji inwestycji
(+48) 517 466 517
Tomasz Fuchs
Kierownik ds. technicznych
(+48) 517 815 517
Mateusz Kleba
Kierownik serwisu
(+48) 517 517 466
Mirosława Lange
Asystent działu handlowego i administracji
(+48) 58 682 28 39

DIRECT FIRE & SECURITY to profesjonalizm i terminowa realizacja. Zapytaj o szczegóły

Zapytaj